Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Albrandswaard (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 3 (29 resultaten)

Mevr. Maret Rombout

Functie: WethouderPolitiek: Echt voor Albrandswaard - EVA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: november 2015 (2 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Sport, Welzijn, Onderwijs, Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Maret Rombout heeft in haar portefeuille: Educatie, Sport en Sociaal domein.

Mevr. Jaqueline de Leeuwe

Functie: WethouderPolitiek: Nieuwe Albrandswaardse Partij - NAP
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2015 (2 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Jacqueline de Leeuwe (NAP) heeft in haar portefeuille: Buitenruimte en Wonen.

Dhr. Hans van der Graaff

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: november 2015 (2 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: FinanciënToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Hans van der Graaff heeft in zijn portefeuille: Financiën en Participatie.

Dhr. Marco Goedknegt

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Economische Zaken, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Marco Goedknegt heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening, Wonen en Economie.

Van 4 november 2015 tot 27 november 2015 is Marco Goedknegt demissionair wethouder.

Bestuursperiode 2014-2015
Wethouder Marco Goedknegt (VVD) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening, Wonen en Economie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Marco Goedknegt (VVD) 1257 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Marco Goedknegt, Raadslid, VVD, gemeente Albrandswaard

Dhr. Frans van Zaalen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie / SGP (2014-)
Politiek leider ChristenUnie / SGP
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Frans van Zaalen (ChristenUnie-SGP) 52 voorkeurstemmen.

Mevr. Suzanne Remijn-Korteweg

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 24 dagen in dienst)
Toelichting: Tot 28 november 2015 is Suzanne Remijn-Korteweg VVD-raadslid. Van december 2015 tot oktober 2017 is Suzanne Remijn-Korteweg raadslid voor de politieke partij 'Groep Ram-Remijn'.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Suzanne Remijn-Korteweg (VVD) 91 voorkeurstemmen.

Dhr. Renť Moret

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: oktober 2016 (1 jaar, 5 maanden in dienst)

Mevr. Wendy Verduijn

Functie: RaadslidPolitiek: Stem Lokaal
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 24 dagen in dienst)
Toelichting: Tot maart 2017 is Wendy Verduijn raadslid voor de politieke partij OPA.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Wendy Verduijn (OPA) 75 voorkeurstemmen.

Mevr. Jolanda Ram

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 28 november 2015 is Jolanda Ram-Van Mourik VVD-raadslid. Van december 2015 tot oktober 2017 is Suzanne Remijn-Korteweg raadslid (fractievoorzitter) voor de politieke partij 'Groep Ram-Remijn'.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jolanda Ram-van Mourik (VVD) 41 voorkeurstemmen.

Mevr. MariŽlle Vergouwe

Functie: RaadslidPolitiek: Echt voor Albrandswaard - EVA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2017 (1 jaar, 2 maanden in dienst)