Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Albrandswaard (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 4 (34 resultaten)

Dhr. Marco Goedknegt

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2014)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2014 (4 jaar, 1 maand in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening , Economische Zaken, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Marco Goedknegt heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening, Wonen en Economie.

Van 4 november 2015 tot 27 november 2015 is Marco Goedknegt demissionair wethouder.

Bestuursperiode 2014-2015
Wethouder Marco Goedknegt (VVD) heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ordening, Wonen en Economie.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Marco Goedknegt (VVD) 1257 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2006 - 2014Dhr. Marco Goedknegt, Raadslid, VVD, gemeente Albrandswaard

Dhr. Roy Verduyn

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Mevr. Suzanne Remijn-Korteweg

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 28 november 2015 is Suzanne Remijn-Korteweg VVD-raadslid. Van december 2015 tot oktober 2017 is Suzanne Remijn-Korteweg raadslid voor de politieke partij 'Groep Ram-Remijn'.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Suzanne Remijn-Korteweg (VVD) 91 voorkeurstemmen.

Mevr. Jolanda Ram-van Mourik

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: mei 2014 (4 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Tot 28 november 2015 is Jolanda Ram-Van Mourik VVD-raadslid. Van december 2015 tot oktober 2017 is Suzanne Remijn-Korteweg raadslid (fractievoorzitter) voor de politieke partij 'Groep Ram-Remijn'.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jolanda Ram-van Mourik (VVD) 41 voorkeurstemmen.

Dhr. Mario Bianchi

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Mario Bianchi (VVD) 108 voorkeurstemmen.

Dhr. Marco Goedknegt

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)

Dhr. Fer van der Stam

Functie: RaadslidPolitiek: Stem Lokaal
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 20 maart 2017 is Fer van der Stam gemeenteraadslid voor de politieke partij 'OPA Albrandswaard'.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Fer van der Stam (OPA) 97 voorkeurstemmen.

Mevr. Wendy Verduijn

Functie: RaadslidPolitiek: Stem Lokaal
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Tot maart 2017 is Wendy Verduijn raadslid voor de politieke partij OPA.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Wendy Verduijn (OPA) 75 voorkeurstemmen.

Dhr. Martijn Heezen

Functie: WethouderPolitiek: Stem Lokaal
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2018 (26 dagen in dienst)

Dhr. Hans Wagner

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst sinds: juni 2013 (5 jaar, 7 dagen in dienst)
Portefeuille: Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Hans Wagner (PvdA) heeft in zijn portefeuille: Openbare orde, Veiligheid en Algemeen Bestuur.

Bestuursperiode 2013-2014
Hans Wagner heeft in zijn portefeuille: Openbare Orde, Veiligheid, P en O en BAR-samenwerking.

Burgemeester Hans-Christoph Wagner is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Albrandswaard.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van april 2016 tot september 2016 wordt Hans Wagner tijdelijk als burgemeester vervangen (i.v.m. gezondheidsproblemen).