Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 5 (41 resultaten)

Dhr. Siem Bak

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Siem Bak (ChristenUnie) 132 voorkeurstemmen.Aanverwant:2004 - 2014Dhr. Siem Bak, Raadslid, ChristenUnie - SGP, gemeente Boskoop

Dhr. Robert Jan Blom

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuw Elan
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Robert Blom (Nieuw Elan) 446 voorkeurstemmen.Aanverwant:2006 - 2010Dhr. Robert Jan Blom, Wethouder, VVD, gemeente Alphen aan den Rijn

Mevr. Caroline Blom-de Ruiter

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2016-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Tot september 2016 was Caroline Blom fractiesecretaris.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Caroline Blom-de Ruiter (ChristenUnie) 345 voorkeurstemmen.

Dhr. Peter Bontekoe

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Bontekoe (2017-)
Politiek leider Fractie Bontekoe
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 7 juli 2017 is Peter Bontekoe raadslid voor het CDA.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Peter Bontekoe (CDA) 955 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Peter Bontekoe, Raadslid, CDA Boskoop, gemeente Boskoop

Mevr. Ank de Groot-Slagter

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter RijnGouweLokaal
Politiek leider RijnGouweLokaal
Lijsttrekker RijnGouweLokaal (2013)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ank de Groot-Slagter is fractievoorzitter van RijnGouweLokaal in Alphen aan den Rijn.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Ank de Groot-Slagter (RGL: RijnGouweLokaal) 932 voorkeurstemmen.

Dhr. André de Jeu

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Nieuw Elan
Lijsttrekker Nieuw Elan (2013)
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
André de Jeu is fractievoorzitter van Nieuw Elan in Alphen aan den Rijn.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Andre de Jong (Nieuw Elan) 1585 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2014Dhr. André de Jeu, Raadslid, Nieuw Elan - Alphen aan den Rijn (voormalige gemeente), gemeente Alphen aan den Rijn

Mevr. Monique de Vos-Verwaijen

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Monique de Vos-Verwaijen (VVD) 134 voorkeurstemmen.

Dhr. Rob de Vries

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuw Elan
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Rob de Vries (Nieuw Elan) 44 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Rob de Vries, Wethouder, VVD, gemeente IJsselstein2010 - 2014Dhr. Rob de Vries, Raadslid, Nieuw Elan - Alphen aan den Rijn (voormalige gemeente), gemeente Alphen aan den Rijn

Dhr. René Driesen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks
Politiek leider GroenLinks
Lijsttrekker GroenLinks (2013)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid René Driesen is fractievoorzitter van GroenLinks in de gemeenteraad van Alphen aan den Rijn.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft René Driesen (GroenLinks) 1199 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. René Driesen, Raadslid, GroenLinks Alphen aan den Rijn (voormalige gemeente), gemeente Alphen aan den Rijn

Mevr. Lisette Ens

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Lisette Ens (VVD) 203 voorkeurstemmen.