Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 18 (177 resultaten)

Dhr. Siem Bak

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2014Uit dienst sinds: maart 2018 (4 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Siem Bak (ChristenUnie) 132 voorkeurstemmen.Aanverwant:2004 - 2014Dhr. Siem Bak, Raadslid, ChristenUnie - SGP, gemeente Boskoop

Mevr. Alice Besseling

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Alphen aan den RijnIn dienst gegaan: maart 1978Uit dienst sinds: maart 1990 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Alice Besseling is mede-oprichter van het CDA Vrouwenberaad Alphen aan den Rijn.

Dhr. Sjaak Blaazer

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuw Elan
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 2014Uit dienst sinds: december 2015 (1 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Sjaak Blaazer (Nieuw Elan) 723 voorkeurstemmen.

Dhr. Robert Jan Blom

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie
In dienst gegaan: april 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (3 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Economische Zaken, Cultuur, Recreatie / ToerismeWerkzaamheden bij de Overheid:Economische zaken en werkgelegenheid, werk en inkomen, cultuur, dierenwelzijn, recreatie en toerisme en daarnaast nog verschillende projecten in de gemeente Alphen aan de Rijn.

Robert Blom is loco-burgemeester van de gemeente Alphen aan de Rijn.


1982 - 2006
VVD-raadslid in de gemeente Alphen ad Rijn.

2002 - 2006
VVD-fractievoorzitter in de gemeente Alphen ad Rijn.
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Robert Jan Blom, Raadslid, Nieuw Elan, gemeente Alphen aan den Rijn

Dhr. Robert Blom

Functie: WethouderPolitiek: VVD Alphen aan den Rijn
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Robert Blom was eerder wethouder van 2001 tot 2002. Tevens was Robert Blom eerder gemeenteraadslid in Alphen aan den Rhijn van 1982 tot 2001 en van 2002 tot 2006.
Aanverwant:2010 - 2010Dhr. Robert Blom, Wethouder, VVD Nederlek, gemeente Nederlek

Dhr. Robert Jan Blom

Functie: RaadslidPolitiek: Nieuw Elan
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: januari 2014 (4 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Robert Blom (Nieuw Elan) 446 voorkeurstemmen.Aanverwant:2006 - 2010Dhr. Robert Jan Blom, Wethouder, VVD, gemeente Alphen aan den Rijn

Mevr. Caroline Blom-de Ruiter

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie Alphen aan den Rijn
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: januari 2014 (3 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Mevr. Caroline Blom-de Ruiter

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter ChristenUnie (2016-)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: januari 2014 (4 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Tot september 2016 was Caroline Blom fractiesecretaris.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Caroline Blom-de Ruiter (ChristenUnie) 345 voorkeurstemmen.

Dhr. Peter Bontekoe

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Fractie Bontekoe (2018-)
Politiek leider Fractie Bontekoe
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: januari 2014 (4 jaar, 11 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 19 november 2018 is Peter Bontekoe raadslid voor 'Nieuw Elan'.

Vanaf 13 november 2017 sluit Peter Bontekoe zich aan bij de politieke partij 'Nieuw Elan'. Tot 7 juli 2017 is Peter Bontekoe raadslid voor het CDA waarbij hij in de tussenpartij lid is van een eenmansfractie.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 13 november 2013 heeft Peter Bontekoe (CDA) 955 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Peter Bontekoe, Raadslid, CDA Boskoop, gemeente Boskoop

Mevr. Elles Boudewijn-van Eerden

Functie: RaadslidPolitiek: SPIn dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: juni 1996 (6 jaar, 3 maanden in dienst geweest)