Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Bodegraven-Reeuwijk (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 11 (106 resultaten)

Dhr. Jaap Arens

Functie: RaadslidPolitiek: Burgerbelangen Bodegraven-Reeuwijk (BBR)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 1998Uit dienst sinds: december 2013 (15 jaar, 9 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jaap Arens (D66) 93 voorkeurstemmen.
   
Gemeenteraadslid Jaap Arens was tot augustus 2012 fractievoorzitter van de lokale partij Burgerbelangen Bodegraven-Reeuwijk. 

Bij de herindelingsverkiezingen van november 2013 was Jaap Arens lijsttrekker van de twee samenwerkende lokale partijen op één kiestlijst (Beter Bodegraven en Reeuwijks Belang). Jaap Arens was eerder lid van Beter Bodegraven / Reeuwijks Belang (opgegaan in Burgerbelangen Bodegraven-Reeuwijk).


Dhr. Gerard Biersteker

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: januari 2010Uit dienst sinds: januari 2011 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Portefeuille: Landelijk gebied / Water / NatuurWerkzaamheden bij de Overheid:
Gerard Biersteker is hoofd van de afdeling Realisatie en Beheer bij de gemeente Bodegraven - Reeuwijk.
Aanverwant:2012 - 2012Dhr. Gerard Biersteker, Beleidsmedewerker, gemeente Rotterdam2008 - 2010Dhr. Gerard Biersteker, Projectmanager/-leider, gemeente Spijkenisse

Dhr. André Borgdorff

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: juni 2007 (8 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:1999 - heden Dhr. André Borgdorff, Burgemeester, CDA, gemeente Binnenmaas1993 - 1999Dhr. André Borgdorff, Burgemeester, CDA, gemeente Molenwaard

Dhr. Niek Bouman

Functie: ManagerIn dienst sinds: januari 2011 (7 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Welzijn, Zorg / WMO (wet maatschappelijke ondersteuning)Toelichting: Manager sociaal domein.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2011 tot 2015 is Niek Bouman afdelingshoofd Welzijn, Zorg & Onderwijs (WZO) bij de gemeente Bodegraven-Reeuwijk.

Dhr. Jan Bouwens

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: januari 2011 (4 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Ruimtelijke ordening , Milieu / Duurzaamheid / Afval, Evenementen en marketing, Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Loco-burgemeester, gemeente Bodegraven.

Dhr. Wim Bruins

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Van 2014 tot 2016 was Wim Bruins VVD-commissielid in Bodegraven-Reeuwijk.

Dhr. Remco Buis

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: april 2017Uit dienst sinds: maart 2018 (12 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2014 tot 2017 is Remco Buis lid van de Raadscommissie Samenleving.

Mevr. Hennie Castelein

Functie: RaadslidPolitiek: Burgerbelangen Bodegraven-Reeuwijk (BBR)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (7 maanden in dienst)

Dhr. Arie de Groot

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker ChristenUnie (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: maart 2018 (7 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 20 december 2017 is gemeenteraadslid Arie de Groot fractievoorzitter van de ChristenUnie in de gemeenteraad van Bodegraven-Reeuwijk.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Arie de Groot (ChristenUnie) 617 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010 (gemeente Bodegraven-Reeuwijk) heeft ChristenUnie Bodegraven-Reeuwijk 1.006 stemmen.

Aanverwant:2014 - heden Dhr. Arie de Groot, Raadslid, D66, gemeente Vianen

Mevr. Xandra de Groot

Functie: RaadslidPolitiek: Burgerbelangen Bodegraven-Reeuwijk
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: januari 2011Uit dienst sinds: oktober 2012 (1 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Alvorens gemeenteraadslid Xandra de Groot lid is van de lokale partij was ze daarvoor gedurende zes jaar raadslid in de voormalig gemeente Reeuwijk voor de lokale partij Reeuwijks Belang.