Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Hellevoetsluis (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 11 (104 resultaten)

Mevr. Mieke Bakker-Mantjes

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 (2014-)
Politiek leider D66
Lijsttrekker D66 (2014, 2018)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Mieke Bakker-Mantjes (D66) 854 voorkeurstemmen.

Mevr. Debby Bezemer-van der Starre

Functie: RaadslidPolitiek: Inwonersbelang Hellevoetsluis - IBH
Coalitie, aantal zetels: 11
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Debby Bezemer-van der Starre (Inwonersbelang Hellevoetsluis) 195 voorkeurstemmen.

Mevr. Francien Biesheuvel

Functie: WethouderUit dienst sinds: maart 2002
Toelichting: Francien Biesheuvel was 20 jaar lid van de gemeenteraad.

Mevr. Sandra Bijleveld

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA Hellevoetsluis
Aantal zetels: 8


Mevr. Laurine Bonnewits

Functie: RaadslidPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 1997Uit dienst sinds: juni 2000 (3 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2007 - 2010
Fractievoorzitter VVD Hellevoetsluis, gemeente Hellevoetsluis.

Mevr. MariŽlle Bos

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaatIn dienst gegaan: oktober 2011Uit dienst sinds: januari 2017 (5 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Mariëlle Bos is bestuurssecretaresse van het college van B&W Hellevoetsluis.

Mevr. Manon Brandt

Functie: RaadslidPolitiek: Fractie Brandt / Meijnders
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: oktober 2002Uit dienst sinds: juni 2013 (10 jaar, 7 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Manon Brandt is fractievoorzitter namens de Fractie 'Brandt / Meijnders' in de gemeenteraad van Hellevoetsluis.


Dhr. Peter Bremmer

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter D66 Hellevoetsluis
Aantal zetels: 1
In dienst gegaan: maart 1990Uit dienst sinds: maart 2002 (12 jaar, 3 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Peter Bremmer was 12 jaar lang voorzitter van de D66-fractie.

Dhr. Martien Cornelissen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD Hellevoetsluis (1994-2002)In dienst gegaan: maart 1980Uit dienst sinds: maart 2002 (22 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Martien Cornelissen (VVD) is bijna 24 jaar gemeenteraadslid van de gemeente Hellevoetsluis.

Eerder was Martien Cornelissen van 1980 tot 1986 voorzitter van de VVD-fractie.

Mevr. Ester de Boer-Kuiper

Functie: RaadslidIn dienst gegaan: januari 1989Uit dienst sinds: maart 2002 (13 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Lid van de voormalige Rijnmondraad.