Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Lansingerland (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 12 (114 resultaten)

Dhr. Albert Abee

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst sinds: mei 2014 (3 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Financiën, Economische Zaken, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Albert Abee (CDA) heeft in zijn portefeuille: Bleizo, Contract afvalinzameling, Economie (o.a. FES-Oostland), Financiën, Greenport, Grondzaken, Kern Berkel en Rodenrijs, Nutsbedrijven (Eneco, Cai/glasvezel), Vastgoedbeleid en Volkshuisvesting/VINEX.

Albert Abee is de tweede locoburgemeester bij de gemeente Lansingerland.

Mevr. Kathy Arends

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2015-)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 2015 was Kathy Arends fractiesecretaris.

Dhr. Alex Bakker

Functie: BureauhoofdIn dienst gegaan: oktober 2011Uit dienst sinds: juli 2012 (9 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Toezicht en (integrale) handhaving

Mevr. Edith Bal-Verbeek

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: januari 2007Uit dienst sinds: maart 2014 (7 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. Funs Bergmans

Functie: Griffier
Toelichting: Griffier in de voormalige gemeente Berkel en Rodenrijs.

Dhr. Jan Pieter Blonk

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker Leefbaar 3B (2010)
Coalitie, aantal zetels: 7
In dienst sinds: januari 1993 (24 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot maart 2014 is gemeenteraadslid Jan Pieter Blonk fractievoorzitter van Leefbaar 3B in de gemeenteraad van Lansingerland.

Jan Pieter Blonk (Leefbaar 3B) was raadslid in de voormalige gemeente Berkel en Rodenrijs (vanaf 1993). Van 1998 tot 2003 was Jan Pieter Blonk in deze gemeente wethouder.

Dhr. Rinus Bodbijl

Functie: WethouderPolitiek: Leefbaar 3B
Coalitie, aantal zetels: 8
Uit dienst sinds: juni 2011
Werkzaamheden bij de Overheid:1e locoburgemeester, Sport, Kunst, cultuur en monumentenzorg, Welzijn en WMO, Seniorenbeleid,Volksgezondheid,Werk en inkomen, Personeel en organisatie, Communicatie

Mevr. Laurine Bonnewits-de Jong

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: januari 2001Uit dienst sinds: april 2015 (14 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2001 - 2005 Gemeenteraadslid, gemeente Berkel en Rodenrijs.
1997 - 2000 Gemeenteraadslid, gemeente Hellevoetsluis.

Mevr. Caroline Bos

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: oktober 2011Uit dienst sinds: maart 2015 (3 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Sociale Zaken, Economische ZakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd van de afdeling Economische & Maatschappelijke Ontwikkeling in de gemeente Lansingerland.

2009-2011
Afdelingshoofd Informatievoorziening & Faciliteiten, gemeente Lansingerland.

Mevr. Sigrid Botermans-Heusdens

Functie: Teamleider en programmamanagerIn dienst gegaan: augustus 2009Uit dienst sinds: september 2013 (4 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Portefeuille: VergunningenWerkzaamheden bij de Overheid:
Sigrid Botermans-Heusdens is teamleider Vergunningverlening bij de gemeente Lansingerland.