Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Leidschendam-Voorburg (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 18 (177 resultaten)

Dhr. Cemil Altay

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 5
Uit dienst sinds: maart 2014
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Cemil Altay (PvdA) 257 voorkeurstemmen

Dhr. Cemil Altay

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: februari 2015Uit dienst sinds: maart 2018 (3 jaar, 1 maand in dienst geweest)

Dhr. Bart Arbouw

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: december 2010 (7 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Afdelingshoofd Strategie, Communicatie en Control a.i.
Bestuursadviseur.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2010 tot 2013 is Bart Arbouw afdelingshoofd Personeel & Organisatie bij de gemeente Leidschendam-Voorburg.

Mevr. Harma Aris

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: maart 2018 (6 maanden in dienst)

Mevr. Harma Aris-van Neuren

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 10
Uit dienst sinds: maart 2014

Dhr. Pieter Baeten

Functie: RaadslidPolitiek: VVD Leidschendam - VoorburgUit dienst sinds: maart 2010

Dhr. Alex Bakker

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: januari 1999Uit dienst sinds: december 2003 (4 jaar, 11 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Milieu / Duurzaamheid / Afval

Dhr. Hans Beenakker

Functie: WethouderPolitiek: VVD
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2002Uit dienst sinds: januari 2004 (2 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1999 tot 2002 is Hans Beenakker wethouder in de voormalige gemeente Voorburg. Daarvoor was Hans Beenakker o.a. werkzaam bij het Ministerie van LNV (Landbouw, Natuurbeheer en Visserij).

Dhr. Eppe Beimers

Functie: WethouderPolitiek: CDA
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2002Uit dienst sinds: april 2010 (8 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Aanverwant:2014 - heden Dhr. Eppe Beimers, Wethouder, CDA, gemeente Voorschoten2013 - 2014Dhr. Eppe Beimers, Wethouder, CDA, gemeente Wassenaar

Dhr. Harry Blanke

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2018 (8 jaar, 27 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Vanaf juni 2015 wordt Harry Blanke 3 maanden schorst bij D66 in verband met het lekken van informatie bij de enquetecommissie Duivenvoordecorridor.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Harry Blanke (D66) 71 voorkeurstemmen