Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Molenwaard (Zuid-Holland)

Statistieken gemeente Molenwaard

Oppervlakte: 12.650 ha.
Aantal zetels: 21
Aantal inwoners (actueel): 29.291
Bewonersaantal mei 2018: 29.291
Aantal inwoners januari 2017: 29.212
Aantal inwoners maart 2016: 29.088
Aantal inwoners december 2015: 29.059
Aantal inwoners maart 2015: 28.996
Aantal inwoners mei 2014: 28.986
januari 2014: 29.043
november 2013: 29.033
augustus 2013: 29.069
mei 2013: 29.134
jan 2013: 29.000

Contact gemeente Molenwaard

Melkwegplein 1 2971 VR Bleskensgraaf; Postadres: Postbus 5 2970 AA Bleskensgraaf
Tel 140184
E-mail: info@dewaardwerkt.nl
Website: www.dewaardwerkt.nl

+ meer informatie (aantal zetels en ranking)

Gemeenteraadsverkiezingen

Politieke partij

2013

SGP

5

CDA

5

ChristenUnie

4

PvdA

3

Gemeentebelangen Molenwaard

2

VVD

2

Aantal zetels gemeenteraad

21

 

Ranking langstzittende raadsleden
SGP, Dhr. Corné Egas: 5 jaarVVD, Mevr. Ineke van der Have-Schieving: 5 jaarPvdA, Dhr. Johan de Kruijk: 5 jaarCDA, Dhr. Engel Breedveld: 5 jaarGemeentebelangen Molenwaard, Mevr. Joke Stravers-van de Graaf: 5 jaarChristenUnie, Dhr. Gert Lems: 5 jaar

Pagina 1 van 4 (34 resultaten)

Dhr. Ad Anthonissen

Functie: GriffierIn dienst sinds: september 2017 (1 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Waarnemend raadsgriffier.

Dhr. Arco Bikker

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker Gemeentebelangen Molenwaard (2012)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Arco Bikker (Gemeentebelangen Molenwaard) 696 voorkeurstemmen.Aanverwant:2012 - 2013Dhr. Arco Bikker, Wethouder, Gemeentebelangen Liesveld, gemeente Molenwaard

Dhr. Kees Boender

Functie: WethouderPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Portefeuille: Openbare werkenToelichting: Coalitieperiode 2013-2018
Wethouder Kees Boender (ChristenUnie) is binnen de gemeente Molenwaard verantwoordelijk voor de gebiedsontwikkeling, burgerparticipatie, regionale strategische visi een en de openbare ruimte.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Kees Boender (ChristenUnie) 330 voorkeurstemmen.

Dhr. Engel Breedveld

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Engel Breedveld (CDA) 215 voorkeurstemmen.Aanverwant:2013Dhr. Engel Breedveld, Raadslid, CDA, gemeente Nieuw-Lekkerland

Dhr. Bas de Groot

Functie: RaadslidPolitiek: SGP
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Bas de Groot (SGP) 82 voorkeurstemmen.Aanverwant:2013Dhr. Bas de Groot, Raadslid, SGP, gemeente Graafstroomheden Dhr. Bas de Groot, Hoofdafdeling, gemeente Westlandheden Dhr. Bas de Groot, Raadslid, Hillegom Progressief, gemeente Hillegom

Dhr. Piet de Gruijter

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker SGP (2012)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Piet de Gruijter is de nestor van de gemeenteraad in Molenwaard.

Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Piet de Gruijter (SGP) 2258 voorkeurstemmen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Piet de Gruijter zit sinds 1981 in de gemeenteraad (voorheen Nieuw-Lekkerland, later Molenwaard).

Mevr. Gerda de Jager

Functie: GriffieIn dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)

Dhr. André de Jong

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft André de Jong (ChristenUnie) 77 voorkeurstemmen.Aanverwant:2010 - 2013Dhr. André de Jong, Raadslid, ChristenUnie, gemeente Graafstroom

Dhr. Johan de Kruijk

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA
Lijsttrekker PvdA (2012)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Johan de Kruijk is fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad van Molenwaard.

Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Johan de Kruijk (PvdA) 731 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2013Dhr. Johan de Kruijk, Raadslid, PvdA, gemeente Graafstroom

Dhr. Mark den Boer

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2013 (5 jaar, 9 maanden in dienst)
Toelichting: Bij gemeenteraadsverkiezingen op 21 november 2012 heeft Mark den Boer (CDA) 88 voorkeurstemmen.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van november 2014 tot december 2018 is Mark den Boer voorzitter van Raadslid.nu / Nederlandse Vereniging voor Raadsleden.  

Mark den Boer was eerder vice-voorzitter bij de Nederlandse Vereniging voor Raadsleden (Raadslid.nu). Van september 2014 tot november 2014 is Mark den Boer waarnemend voorzitter van Raadslid.nu. Van 2010 tot 2014 is hij algemeen bestuurslid.
Aanverwant:2008 - 2013Dhr. Mark den Boer, Raadslid, CDA, gemeente Graafstroom