Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Papendrecht (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 10 (93 resultaten)

Dhr. Ronald Bandell

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdA PapendrechtIn dienst gegaan: januari 1987Uit dienst sinds: juni 1995 (8 jaar, 5 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2013 is Ronald Bandell ambassadeur namens de Verniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) bij het opzetten en begeleiden van gemeentelijke samenwerkingsverbanden.
Aanverwant:2000 - 2010Dhr. Ronald Bandell, Burgemeester, PvdA, gemeente Dordrecht1995 - 2000Dhr. Ronald Bandell, Burgemeester, PvdA, gemeente Alkmaar

Dhr. Rob Beek

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: juni 2007Uit dienst sinds: januari 2016 (8 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Rob Beek is gemeentesecretaris van de gemeente Papendrecht. De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Papendrecht. Ook is Rob Beek algemeen directeur van de ambtelijke organisatie.Werkzaamheden bij de Overheid:
- Bestuurslid van het overleg van de netwerksecretarissen Drechtsteden.
- Coordinerend gemeentesecretaris van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

Dhr. Jaap Berghout

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinksUit dienst sinds: januari 2003

Dhr. Funs Bergmans

Functie: GriffierIn dienst gegaan: juni 2005Uit dienst sinds: september 2017 (12 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Raadsgriffier gemeenteraad Purmerend.Werkzaamheden bij de Overheid:
Funs Bergmans is raadsgriffier van de gemeenteraad in Papendrecht. De raadsgriffier geeft ondersteuning aan de gemeenteraad van Papendrecht en de raadscommissies. Funs Bergmans is als secretaris aanwezig bij alle vergaderingen, beantwoordt eventuele vragen en zoekt de ambtelijke informatie die de raad en de commissies nodig hebben om hun werk goed te kunnen doen.

De griffie van de gemeente Papendrecht is via de email bereikbaar: griffie@papendrecht.nl.

Dhr. Bert Blase

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA PapendrechtUit dienst sinds: oktober 2009
Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Bert Blase is fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad van Papendrecht.
Aanverwant:2012 - heden Dhr. Bert Blase, Waarnemend burgemeester, PvdA, gemeente Hardinxveld-Giessendam2009 - 2014Dhr. Bert Blase, Burgemeester, PvdA, gemeente Alblasserdam

Dhr. Mohammed Chaibi

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA Papendrecht
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: januari 2013 (2 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Kees de Bruin

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: juli 2001Uit dienst sinds: september 2016 (15 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Bedrijfsvoering, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2014-2016
Burgemeester Kees de Bruin (VVD) heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Algemeen bestuurlijke zaken, Brandweer, Representatie en internationale betrekkingen.

Coalitieperiode 2010-2014
Burgemeester Kees de Bruin heeft in zijn portefeuille: Algemeen bestuur en coördinatie, openbare orde, integrale veiligheid en handhaving, communicatie en representatie, publiekszaken en verantwoordelijk voor de internationale samenwerking in de gemeente Papendrecht.

Burgemeester Kees de Bruin is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Papendrecht. Burgemeester Kees de Bruin is voorzitter van de gemeenteraad, presidium en van het college van B & W.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In januari 2016 geeft Kees de Bruin aan dat hij medio 2016 stopt als burgemeester.
Aanverwant:1992 - 2001Dhr. Kees de Bruin, Wethouder, VVD Nieuwegein, gemeente Nieuwegein

Dhr. Andrew de Graaf

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Andrew de Graaf is fractievoorzitter namens VVD Papendrecht, gemeente Papendrecht. Van 2006 tot 2008 was Andrew de Graaf duo-raadslid.


Dhr. Marco de Haas

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2016-)
Lijsttrekker VVD (2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Marco de Haas (VVD) 34 voorkeurstemmen.

Dhr. Bert de Jong

Functie: RaadslidPolitiek: GroenLinks PapendrechtUit dienst sinds: maart 2010
Aanverwant:2011 - heden Dhr. Bert de Jong, Raadslid, PvdA, gemeente Medemblik1999 - 2000Dhr. Bert de Jong, Lid van de 1e kamer, CDA, Eerste Kamer