Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Nissewaard (Zuid-Holland)

Statistieken gemeente Nissewaard

Oppervlakte: 3.023 ha.
Aantal zetels: 37
Aantal inwoners (actueel): 85.000
januari 2015 (na herindeling): 85.000
Aantal inwoners mei 2014: 72.545
januari 2014: 72.562
november 2013: 72.487
augustus 2013: 72.499
mei 2013: 72.384
2012: 72.321
Aantal inwoners jan 2009: 72.521
Bevolking jan 2008: 73.107

Contact gemeente Nissewaard

Raadhuislaan 106, 3201 EL SPIJKENISSE (Postbus 25, 3200 AA SPIJKENISSE)
Tel 14 0181
E-mail: gemeente@nissewaard.nl
Website: www.nissewaard.nl

+ meer informatie (aantal zetels en ranking)

Gemeenteraadsverkiezingen

Politieke partij

2010

2006

2002

1998

ONS

16

17

15

11

PvdA

5

9

5

7

VVD

5

3

4

8

CDA

2

2

3

3

ChristenUnie-SGP

1

1

1

1

Nederland Mobiel

-

-

2

2

D66

1

-

1

2

GroenLinks

1

1

2

1

Spijkenisse Leeft

-

-

2

-

Lijst Pim Fortuyn

-

2

-

-

Trots op Nederland

2

-

-

-

Lokale Politieke Federatie Spijkenisse

1

-

-

-

SP

1

-

-

-

Aantal zetels gemeenteraad

35

35

35

35

 

Ranking langstzittende raadsleden
ONS- Onafhankelijk Nieuw Spijkenisse, Dhr. Jan van Dijk: 9 jaarVVD, Dhr. Emanuel Geurts: 9 jaarPvdA, Dhr. Wouter Struijk: 5 jaarCDA, Dhr. Kumar Ramlal: 5 jaarLEF Nissewaard, Mevr. Mia Sliwinski: 5 jaarLOB, Dhr. Sip van der Weg: 3 maanden D66, Mevr. Ellen Slachter: 3 maanden ONS, Dhr. Matthijs Bosma: 3 maanden ChristenUnie / SGP, Dhr. Bernard Tebrugge: 3 maanden SP, Dhr. Hans Mellink: 3 maanden

Pagina 1 van 6 (59 resultaten)

Dhr. Loek Bal

Functie: DirecteurWerkzaamheden bij de Overheid:
Directeur sector Inwoners, gemeente Spijkenisse.

Dhr. Igor Bal

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2015 (3 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Igor Bal (VVD) 84 voorkeurstemmen.

Mevr. Liesbeth Bernoster

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst sinds: januari 2006 (9 jaar, 3 maanden in dienst)Portefeuille: Openbare werkenWerkzaamheden bij de Overheid:
Liesbeth Bernoster is teamcoordinator Ontwerp Openbare Ruimte bij de gemeente Spijkenisse. Van 2003 tot 2006 was Liesbeth Bernoster ontwerper Openbare Ruimte.

Dhr. Matthijs Bosma

Functie: RaadslidPolitiek: ONS
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: januari 2015 (3 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Matthijs Bosma (ONS) 79 voorkeurstemmen.

Mevr. Indra Caerteling

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: september 2008 (6 jaar, 7 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:
Afdelingshoofd Integraal Inwonersbeleid & Processen, gemeente Spijkenisse.

Mevr. Roxanne Corzilius

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (3 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Roxanne Corzilius (SP) 253 voorkeurstemmen.

Dhr. Ed de Leest

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst sinds: juni 2004 (10 jaar, 11 maanden in dienst)Portefeuille: Financiën, Economische ZakenWerkzaamheden bij de Overheid:
Ed de Leest is concerncontroller en afdelingshoofd Financieel Economische Zaken / concerncontroller, gemeente Spijkenisse.
Aanverwant:2001 - 2002Dhr. Ed de Leest, Wethouder, D66, gemeente Alphen aan den Rijn

Dhr. Pieter de Vos

Functie: RaadslidPolitiek: ONS
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: januari 2015 (3 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Pieter de Vos (ONS) 141 voorkeurstemmen.

Dhr. Tom den Daas

Functie: RaadslidPolitiek: LEF Nissewaard
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (3 maanden in dienst)Toelichting: Tot februari 2015 is Tom den Daas lid van TROTS Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Tom den Daas (Trots op Nederland) 132 voorkeurstemmen.

Dhr. Kees Dijkman

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider ONS Nissewaard
Lijsttrekker ONS Nissewaard (2014)
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: april 2001 (14 jaar, 27 dagen in dienst)Portefeuille: Evenementen, OnderwijsToelichting: Coalitieperiode 2015-2018
Kees Dijkman (ONS Nissewaard) heeft in zijn portefeuille: jeugd, onderwijs, accommodaties en evenementen.

Kees Dijkman is de eerste locoburgemeester bij de gemeente Nissewaard.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Kees Dijkman (ONS-Onafhankelijk Nieuw Spijkenisse) heeft in zijn portefeuille: Jeugd, sport- en recreatie, onderwijs, welzijn, cultuur en verantwoordelijk voor de monumentenzorg in de voormalige gemeente Spijkenisse.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Kees Dijkman (ONS) 2519 voorkeurstemmen.
      
Kees Dijkman was eerder gemeenteraadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.