Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Nissewaard (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 14 (133 resultaten)

Dhr. Nico Akkerman

Functie: RaadslidPolitiek: Trots op Nederland
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: januari 2010Uit dienst sinds: januari 2015 (5 jaar, 1 dagen in dienst geweest)Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Nico Akkerman (Trots op Nederland) 80 voorkeurstemmen. Hij staat op nummer 4 van de kieslijst.

Dhr. Gert-Jan Alberts

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2010-2015)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: april 2015 (5 jaar, 1 maand in dienst geweest)Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Gert Jan Alberts (PvdA) 126 voorkeurstemmen.
     
Vanaf september 2010 is raadslid Gert-Jan Alberts fractievoorzitter van PvdA Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2010 heeft Gert-Jan Alberts (PvdA) 203 voorkeurstemmen. 


Dhr. Richard Anker

Functie: RaadslidPolitiek: ONS Spijkenisse

Mevr. Marion Bakker

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst gegaan: januari 2002Uit dienst sinds: januari 2007 (5 jaar, 1 dagen in dienst geweest)Werkzaamheden bij de Overheid:
Marion Bakker is projectmedewerker Communicatie bij de gemeente Spijkenisse.

Dhr. John Bakkes

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst gegaan: januari 1998Uit dienst sinds: januari 2007 (9 jaar, 2 dagen in dienst geweest)Werkzaamheden bij de Overheid:
John Bakkes is manager Communicatie (hoofd van de afdeling communicatie) bij de gemeente Spijkenisse.

Dhr. Loek Bal

Functie: DirecteurWerkzaamheden bij de Overheid:
Directeur sector Inwoners, gemeente Spijkenisse.

Dhr. Igor Bal

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Igor Bal (VVD) 84 voorkeurstemmen.

Dhr. Peter Belinfante

Functie: RaadslidPolitiek: VVD SpijkenisseIn dienst gegaan: januari 1983Uit dienst sinds: maart 2010 (27 jaar, 2 maanden in dienst geweest)Werkzaamheden bij de Overheid:
Gemeenteraadslid Peter Belinfante is fractievoorzitter van de VVD in de gemeenteraad van Spijkenisse. Hij was tevens plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad (2006-2010).

Mevr. Liesbeth Bernoster

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst sinds: januari 2006 (9 jaar, 6 maanden in dienst)Portefeuille: Openbare werkenWerkzaamheden bij de Overheid:
Liesbeth Bernoster is teamcoordinator Ontwerp Openbare Ruimte bij de gemeente Spijkenisse. Van 2003 tot 2006 was Liesbeth Bernoster ontwerper Openbare Ruimte.

Dhr. Gerard Biersteker

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst gegaan: januari 2008Uit dienst sinds: januari 2010 (2 jaar, 1 dagen in dienst geweest)Werkzaamheden bij de Overheid:
Gerard Biersteker is hoofd (interim) bij de gemeente Spijkenisse. Gerard Biersteker heeft drie afdelingen binnen de gemeente georganiseerd.
Aanverwant:2012 - 2012Dhr. Gerard Biersteker, Beleidsmedewerker, gemeente Rotterdam2010 - 2011Dhr. Gerard Biersteker, Hoofdafdeling, gemeente Bodegraven-Reeuwijk