Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Nissewaard (Zuid-Holland)

Pagina 3 van 6 (59 resultaten)

Dhr. Georges Jardez

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 1991 (24 jaar, 6 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:
Georges Jardez is hoofd Pubiekszaken (KCC) in de gemeente Spijkenisse.

Dhr. Gert Kabbedijk

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Gert Kabbedijk (VVD) 275 voorkeurstemmen.

Mevr. Dorothé Kieboom

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Dorothe Kieboom (PvdA) 192 voorkeurstemmen.

Dhr. Dick Klok

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Dick Klok (CDA) 230 voorkeurstemmen.

Mevr. Marjolijne Lewis

Functie: RaadslidPolitiek: ONS- Onafhankelijk Nieuw Spijkenisse
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: maart 2010 (5 jaar, 4 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Marjolijne Lewis (ONS) 199 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2010 heeft Marjolijne Lewis (ONS) 1255 voorkeurstemmen.
 
Gemeenteraadslid Marjolijne Lewis was van 2002 tot 2009 wethouder in de gemeente Spijkenisse.

Dhr. Hans Mellink

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter SP
Politiek leider SP
Lijsttrekker SP (2014)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse. Gemeenteraadslid Hans Mellink was fractievoorzitter SP Spijkenisse, gemeente Spijkenisse.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Hans Mellink (SP) 1445 voorkeurstemmen.


Dhr. Jan-Willem Mijnans

Functie: WethouderPolitiek: ONS Nissewaard
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: april 2006 (9 jaar, 2 maanden in dienst)Portefeuille: Veiligheid, Welzijn, VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2015-2018
Jan Willem Mijnans (ONS Nissewaard) heeft in zijn portefeuille: beheer openbare ruimte, wonen, wijk- en kerngerichte aanpak (waaronder wijkveiligheid) en dierenwelzijn.

Jan-Willem Mijnans is de vierde locoburgemeester bij de gemeente.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Jan-Willem Mijnans (ONS- Onafhankelijk Nieuw Spijkenisse) heeft in zijn portefeuille: Beheer openbare ruimte, wonen, wijkgerichte aanpak, wijkveiligheid en verantwoordelijk voor de dierenwelzijn in de voormalige gemeente Spijkenisse.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Jan-Willem Mijnans (ONS) 927 voorkeurstemmen.

Mevr. Christel Mourik

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2010, 2014)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2006 (9 jaar, 3 maanden in dienst)Portefeuille: Sociale Zaken, Ruimtelijke ordening, Economische Zaken, MilieuToelichting: Coalitieperiode 2015-2018
Christel Mourik (VVD) heeft in haar portefeuille: ruimtelijke ontwikkeling, milieu, verkeer en vervoer, economie, werk en inkomen.

Christel Mourik is de tweede locoburgemeester.

Coalitieperiode 2010-2014
Wethouder Christel Mourik heeft in zijn portefeuille: Ruimtelijke ontwikkeling en milieu, verkeer en vervoer, sociale zaken, werkgelegenheid, economische zaken, middenstandsaangelegenheden en verantwoordelijk voor de (stads)regionale zaken in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Wethouder Mourik is commissielid VNG 'Milieu en Mobiliteit'.
Werkzaamheden bij de Overheid:


In 2014 heeft Christel Mourik 1446 voorkeurstemmen. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2010 heeft Christel Mourik (VVD) 2265 voorkeurstemmen.


Dhr. Georgio Muller

Functie: RaadslidPolitiek: ONS
Coalitie, aantal zetels: 13
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Georgio Muller (ONS) 302 voorkeurstemmen.

Dhr. Bart Overgaauw

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2015-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (6 maanden in dienst)Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Bart Overgaauw (CDA) 517 voorkeurstemmen.