Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Nissewaard (Zuid-Holland)

Pagina 4 van 6 (56 resultaten)

Dhr. Kumar Ramlal

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA
Lijsttrekker CDA (2014)
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 11 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid Kumar Ramlal is fractievoorzitter namens CDA Spijkenisse, gemeente Spijkenisse.

Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Kumar Ramlal was van 2002 tot 2006 tevens gemeenteraadslid in Spijkenisse.


Mevr. Mirjam Salet

Functie: BurgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst sinds: januari 2007 (8 jaar, 10 dagen in dienst)Portefeuille: Veiligheid, P&O, Bedrijfsvoering, CommunicatieToelichting: Coalitieperiode 2015-2018
Mirjam Salet (PvdA) heeft in haar portefeuille: de wettelijke taken, openbare orde en veiligheid, personeel en organisatie.

Coalitieperiode 2010-2014 (gemeente Spijkenisse)
Burgemeester Mirjam Salet heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en integrale veiligheid, bestuurlijke organisatie, personeel & organisatie, communicatie en verantwoordelijk voor de representatie in de gemeente Spijkenisse. Burgemeester Mirjam Salet is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Spijkenisse.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf januari 2015 is Mirjam Salet waarnemend burgemeester van de gemeente Nissewaard. Op deze datum gaan de gemeente Spijkenisse en Bernisse op in de nieuwe gemeente Nissewaard.

Mirjam Salet is bestuurslid van de Vereniging van Zuid-Hollandse Gemeenten.
Aanverwant:2000 - 2007Mevr. Mirjam Salet, Burgemeester, PvdA, gemeente Hoogezand-Sappemeer

Dhr. Alexander Scheek

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 11 maanden in dienst)Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Mevr. Mia Sliwinski

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Trots op Nederland
Politiek leider Trots op Nederland
Lijsttrekker Trots op Nederland (2014)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 11 maanden in dienst)Werkzaamheden bij de Overheid:
Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Mia Sliwinski is fractievoorzitter Trots op Nederland, Spijkenisse.

Mevr. Hanneke Stengs-Nijhof

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2004 (11 jaar, 28 dagen in dienst)Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Mevr. Margo Stolk

Functie: BureauhoofdIn dienst sinds: april 2009 (5 jaar, 10 maanden in dienst)Portefeuille: FinanciënWerkzaamheden bij de Overheid:
Margo Stolk is teamcoordinator Financieel advies & control bij de gemeente Spijkenisse.
Aanverwant:2005 - 2009Mevr. Margo Stolk, Hoofdafdeling, gemeente Barendrecht

Dhr. Wouter Struijk

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker PvdA (2014)
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 11 maanden in dienst)Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Mevr. Rhoda Stuifzand

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Oppositie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: januari 2011 (4 jaar, 26 dagen in dienst)Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.

Dhr. Bernard Tebrugge

Functie: RaadslidPolitiek: ChristenUnie / SGP
Oppositie, aantal zetels: 1
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bernard Tebrugge is fractievoorzitter ChristenUnie / SGP Spijkenisse, gemeente Spijkenisse.

Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.


Dhr. Dave Tholen

Functie: RaadslidPolitiek: ONS- Onafhankelijk Nieuw Spijkenisse
Coalitie, aantal zetels: 16
Toelichting: Tot 1 januari 2015 raadslid in de voormalige gemeente Spijkenisse.