Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Zoetermeer (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 34 (338 resultaten)

Dhr. Sieuwe Algoe

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: april 1994Uit dienst sinds: maart 2006 (11 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Mevr. J.M.T. Ammerlaan

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: februari 1985Uit dienst sinds: april 1994 (9 jaar, 1 maand in dienst geweest)

Dhr. Charlie Aptroot

Functie: BurgemeesterPolitiek: VVDIn dienst sinds: september 2012 (5 jaar, 21 dagen in dienst)
Portefeuille: Openbare orde en Veiligheid, Bedrijfsvoering, Communicatie / PR / (city-)marketing / RepresentatieToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Burgemeester Charlie Aptroot (VVD) heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en regionale / lokale veiligheid, Brandweer en rampenbestrijding, Facilitaire zaken, Bestuur Metropoolregio en Externe betrekkingen.

Bestuursperiode 2012-2014
Burgemeester Charlie Aptroot heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en regionale veiligheid, Brandweer en rampenbestrijding, Bouwen, wonen, milieu en verantwoordelijk voor de Externe betrekkingen in de gemeente Zoetermeer.
Werkzaamheden bij de Overheid:


Burgemeester Charlie Aptroot is zowel voorzitter van het college van burgemeester en wethouders (B&W) als de gemeenteraad van Zoetermeer.  

Aanverwant:2003 - 2012Dhr. Charlie Aptroot, Lid van de 2e kamer, VVD, Tweede Kamer1998 - 2003Dhr. Charlie Aptroot, Statenlid, VVD Zuid-Holland, Provincie Zuid-Holland

Dhr. Krishna Autar

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 26 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Krishna Autar heeft bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010: 264 voorkeurstemmen. In 2006 heeft Krishna Autar (PvdA) 485 voorkeurstemmen.

Dhr. W.S. Baars

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: september 1970Uit dienst sinds: september 1971 (1 jaar, 26 dagen in dienst geweest)

Mevr. Jamila Bakkers

Functie: RaadslidPolitiek: D66
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jamila Bakkers (D66) 174 voorkeurstemmen.

Dhr. Helmut Beckhuis

Functie: RaadslidPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: november 1993Uit dienst sinds: maart 1998 (4 jaar, 3 maanden in dienst geweest)

Dhr. Iván Beij

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker SP (2018)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 6 maanden in dienst)
Toelichting: Vice-fractievoorzitter SP Zoetermeer.Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Ivan Beij (SP) 59 voorkeurstemmen.

Dhr. F.R. Bendien

Functie: RaadslidPolitiek: VVDIn dienst gegaan: augustus 1991Uit dienst sinds: maart 1998 (6 jaar, 6 maanden in dienst geweest)

Dhr. J.D. Berghuijs

Functie: RaadslidPolitiek: VVDIn dienst gegaan: september 1982Uit dienst sinds: februari 1991 (8 jaar, 5 maanden in dienst geweest)