Overheid in Zuid-Holland

Gemeente Zwijndrecht (Zuid-Holland)

Pagina 1 van 10 (95 resultaten)

Mevr. Iekje Berg

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2006 (12 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Iekje Berg (CDA) 411 voorkeurstemmen.

Mevr. Siham Berrag-Nahari

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA (2017-2018)
Politiek leider PvdA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: november 2002Uit dienst sinds: maart 2018 (15 jaar, 4 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 20 april 2017 tot september 2017 wordt Siham Berrag-Nahari tijdelijk als gemeenteraadslid vervangen (zwangerschapsverlof).
  
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Siham Berrag - Nahari (PvdA) 245 voorkeurstemmen. Vanaf april 2014 is Siham Berrag-Nahari lid van GR Drechtsteden.
          
Siham Berrag - Nahari is plaatsvervangend lid van de rekenkamercommisie.

Dhr. Ron Bijl

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Ron Bijl (VVD) 85 voorkeurstemmen.Werkzaamheden bij de Overheid:

  


Mevr. Karin Blomme

Functie: Bestuursassistent / bestuurssecretariaat

Dhr. Marcel Bosman

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juli 2007 (10 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hoofd van de Planrealisatie in de gemeente Zwijndrecht.

Dhr. Martijn Bosman

Functie: RaadslidPolitiek: ABZ
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: augustus 2016 (1 jaar, 10 maanden in dienst)

Dhr. Gerjan Bossenbroek

Functie: RaadslidPolitiek: SGP-ChristenUnie
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Gerjan Bossenbroek (SGP/ChristenUnie) 107 voorkeurstemmen.

Dhr. Dick Corporaal

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1991Uit dienst sinds: november 2001 (10 jaar, 10 maanden in dienst geweest)

Dhr. Martin de Bruin

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
Uit dienst sinds: maart 2014

Dhr. Arnold de Jong

Functie: RaadslidPolitiek: ABZ
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: maart 2018 (2 maanden in dienst)